Oprava vstřikovače

Common rail je nejoblíbenějším systémem vstřikování v moderních vznětových motorech osobních automobilů. Bohužel se vstřikovače, jako součást tohoto systému, opotřebovávají nejrychleji a náklady na jejich výměnu mohou dosáhnout několika tisíc zlotých. Naštěstí je lze podrobit procesu repasování – správně provedená repase zcela obnoví původní parametry vstřikovače. V závislosti na stupni poškození vstřikovače se cena takové repase pohybuje v rozmezí 200-800 PLN.

Jako jedna z mála firem v Polsku přiřazujeme vstřikovačům Common Rail Siemens VDO Continental/Bosh/Denso nové kódy. Zabýváme se také revitalizací piezoelektrických vstřikovačů Siemens VDO Continental, která spočívá v odstranění zkratů vzniklých mezi vrstvami piezoelektrického zásobníku. Takové vylepšení vstřikovače umožňuje naše zařízení Carbon Zapp CRU2R pracující s vhodným proudovým signálem.

Regenerujeme vstřikovače Bosch, Delphi, Denso a Siemens/Continental common rail v osobních i nákladních automobilech (všechny typy - piezoelektrické, elektromagnetické a dvoucívkové). Disponujeme nejmodernějším vybavením pro vstřikovací systémy, včetně testeru dieselových a benzinových vstřikovačů Carbon Zapp CRU2R autorizovaného společností VDO pro testování vstřikovačů Siemens VDO Continental s energetickou kontrolou.

S procesem repasování vstřikovačů je spojena potřeba kódu IMA (zkratka pro Injektor Mengen Abgleich). Zanedbání této povinnosti by mohlo vést k vážné poruše pohonné jednotky a také k poškození výfukového systému. V naší dílně kódujeme vstřikovače common rail přiřazením jednotlivých kódů IMA.

Celý proces repasování vstřikovačů probíhá v následujících krocích:

  • demontáž vstřikovače,
  • testování vstřikovače CR pomocí přístroje Carbon Zapp CRU2R,
  • cenová nabídka a kontakt se zákazníkem,
  • čištění CR vstřikovače: vnější ultrazvuková metoda s ochranou proti kavitaci a vnitřní vysokotlaká metoda s použitím chemického čisticího prostředku,
  • kompletní výměna těsnění,
  • výměna dalších součástí, pokud jsou opotřebované,
  • opětovná montáž všech součástí,
  • seřízení rozměrů nastavení,
  • nastavení správných vstřikovacích dávek,
  • opětovné testování.

Další informace naleznete na našich webových stránkách commonrail-expert.pl.

Viz také

Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
Pondělí - Pátek: 8.00-18.00
Sobota - Neděle: Uzavřený
Přidat do kontaktů
Přejděte nahoru

Zavoláme vám zpět!
Zadejte své telefonní číslo:
+
-
-
-
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely ani nebude přeposíláno. Zavoláme vám pouze zpět.
Promluvte si s odborníkem
pro klienty z Polska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pro zákazníky z České republiky:
(+420) 55 80 80 009
pro zákazníky ze Slovenska:
(+421) 22 120 12 44